aktualizováno: 21.05.2018 01:14:44

N U B I K A  -  bílý  švýcarský  ovčák a šiperka

FOTO-štěňátka

Vítáme Vás na našich stránkách

TOPlist

Anketa od Vsevjednom.cz


Tento vrh je již předběžně zadaný

krytí - proběhlo 3/2/2018

Datum narozeni:  6/4/2018  Odběr: začátkem června

2 kluci a 2 holky

Matrix (Met) Moschino (Míša) & Mazikeen (Mejzí) Missandei (Sany, Sendy)

matka: CELINA Nubika "Dona"  &  otec: LUX white friend z Blatenských luk

RODOKMEN ŠTĚŇAT ZDE


6. týden

Šestý týden za námi a co říct? Lítáme už venku na ulici jako ostřílená psiska. Panička říká, že jsme moc šikovná štěňata. Všechno v pohodičce vnímáme, všechno nás zajímá, všechno zkoumáme a stále máme hlad :-). Běháme po zahradě a návštěvy které za námi jezdí máme moc rádi, můžeme je alespoň okusovat :-) 


5. týden

Pátý týden za námi a jsme již pěkná banda raubířů. Začínají za námi jezdit návštěvy a nám se to moc líbí. Mamka Dona nás stále kojí a teta Shegy a teta Gimma nás zdravě vychovávají a hrají si s námi. Lítáme po výběhu, máme nové hračky a jsme prostě užasná štěnda. A taky další odčervení za námi.


4.týden

Máme čtyři týdny a jsme na stálo venku, mapujeme zatim náš výběh. Máme bezva boudu ale nejradši spíme v dřevěném ačku kde nám pod ním máma Dona vyhrabala díru :-), je tu chládeček a útulno.  Nová černá vtipná kámoška Kája nás moc baví a taky máme super príma bílou tetu Shegy a Gimmu. Vnímáme nový svět a zvykáme si na vše pro nás nové. A baštíme masíčko, zatim jen jednou za den, mamka Dona nás stále kojí.


3.týden

Máme 22dní, parádně koukáme a začínáme vnímat svět. V chůzi jsme se zlepšili o stop procent a celkem slušně pelášíme, tedy alespoň pokud jde o pochodující mlékárnu. Chodíme na chvilku ven a objevujeme svět. A vypadáme báječně-jukněte na nás

KLUCI

HOLKY


2.týden

Máme 15 dní, jsme prvně odčervení a koukáme. Taky se pokoušíme o první krůčky, jééé to je prý s náma sranda ale náhodou jsme moc šikovní a ťapeme pěkně. Dnes první den na chvilku venku.


1. týden

Tak máme za sebou první týden života, vážíme přes kilo a jsme fakt obří říká panička. Tolik cecíků pro sebe :-) Jsme krásní, úžasní a moc dobře papáme a vztekáme se :-) 

 


porod

Porod byl velmi dlouhý a velmi těžký. Dona ale nakonec porodila ve velmi dlouhých intervalech 4 krásná a zdravá štěňata. Všechno dopadlo ve finále parádně, zvládla to sama a bez pomoci, uf

 

TOPlist