aktualizováno: 06.01.2020 18:30:53

N U B I K A  -  bílý  švýcarský  ovčák a šiperka

ŠTĚNÁTKA - VRH "F"

Vítáme Vás na našich stránkách

TOPlist

kontakt

NUBIKA

Karin Rohanová
 
karasek.k@seznam.cz 
+420 777 586 714

 www.nubika.cz


 

1 kluk a 1 holka

FLOKI a FIALKA

(obě štěnda momentálně zadaná)

datum krytí: 1/8/2019

datum narození: 4/10/2019

matka: Bambule Nubika - INFO ZDE

otec: "Chico" Fons van de Moerheuvel INFO ZDE

Oba rodiče mají výborné exterierové vlastnosti a naprosto vyrovnané povahy. Oba rodiče jsou plnochrupí, po plnochrupých rodičích. Bambule je jedinou dcerou naší milované TRINITY a Chico je pejsek z Holandska který již u nás má velmi pěkné potomky v chovu. Bambule, než přišla zpět do naší chovatelské stanice, má za sebou již dva úspěšné vrhy v Holandsku. Na tento vrh se opravdu moc moc těšíme.

Štěňátka mají výborné předpoklady vyrovnaných povah, vyváženého a kvalitního exterieru s výbornou pigmentací a kvalitou srsti. Všechna štěnda budou mít po rodičích E Lokus E/E a PRA-prcd N/N. Štěnda budou vhodná pro různé sporty, výstavy ale především jako super parťáci do rodin :-)

Šteňátko do nového domova bude odcházet odčervené a očkované. Bude mít čip a europas, obojek + vodítko, kapsičku na pamlsky a granulky pro první dny doma. Budeme tu stále pro vás a se vším poradíme, pomůžeme

fotografie z krytí - láska jako trám :-)

*******************************************

Společné fotografie rodičů

Chico a Bambule

  


9 týdnů

Floki již odjel do svého nového domova, přejeme mu jen to nejlepší a budeme se těšit na nové zprávy z jeho dospívání. Fialka u nás ještě zůstává než i ona odcestuje do dalekého domova. 

Nové fotografie Fialky a video

 


8 týdnů

Jsme naočkovaný, máme čip a byla jsme při tom strašně moc šikovná štěnďata. 

Další super video z našeho dovádění s hračkou


7,5 týdne

hrajeme si a pomáháme s úklidem na zahradě :-), jsme absolutně nejroztomilejší štěnďata a je nás všude plno


7 týdnů


6 týdnů

První rozkoukávání ve výběhu. Nu co říci, baštíme granulky a taky masíčko, venku máme spoustu super hraček a chodí nás očmuchávat bílé tetičky. A taky se na nás jezdí koukat návštěvy :-) 

Floki - zelený obojek

Fialka - červený obojek


4,5 týdne - prvně venku


4 týdny

Máme měsíc, běháme, hopkáme, vrčíme a hrajeme si se všim co potkáme. Stále baštíme od mamky mlíčko a byla se na nás kouknout už i návštěva smiley do bot se ještě vejdeme tak koukněte jak nám to sluší


18 dní

Prckové nám rostou jako z vody a do košíčku se už skoro nevejdou, dušičky se blíží a tak přidáváme dýňové fotečky 


15 dní

Koukáme huráááá a snažíme se chodit ale protože máme velká bříška tak nám to moc nejde :-). Máme za sebou první odčervení mňam mňam a panička nám už dala větší bedničku a první plyšáky :-) 


1.týden

baštíme, baštíme a zase baštíme


První dny

Jako první vykoukla na svět holčička s váhou 165g a za chvilku po ní přišel na svět klučík s váhou 199g. Obě mrňata se mají čile k světu a moooc jim chutná mlíčko. Bambule je velmi mléčná fenka a skoro za dva dny štěnďata přibrala 30g.

 

TOPlist